Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy chcą odwołać wójta gminy Wąwolnica

Utworzony przez Guest, 23 listopada 2015 r. o 11:35 Powrót do artykułu
Egzaminy to nie wszystko. Ale żeby zabierać za ocenoanie trzeba się zagłębić w specyfikę szkoły. Ile dzieci jest z rodzin patologicznych, z lekkim upośledzeniem, jak egz. wychodziły w innych latach. Średni wynik to zawsze jakaś zafałszowana rzeczywistość. Według statystyki jak Pan/Pani je mielone a ja codziennie kapuste, to statystycznie razem jemy gołąbki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co jakie wnioski z wyników? Chyba nikt nie porównuje szkoły w Rąblowie gdzie egzamin pisały 3 os. do szkoły z Wąwolnicy, gdzie było blisko 30. Wynik średni, dzieci są różne. Niektóre bardzo zaniedbane przez drinkujących, inne zdolne i zadbane i mamy średnią. Trzeba mieć dużo złej woli, żeby z tych danych wyciągać jakieś radykalne wnioski albo mieć na imię Ewa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak więc kolezeństwo musi wspólnie uzgodnić czy czasem wyniki mogą być słabsze bo w danym roku może być trudniejszy egzamin, słabsze dzieci, specyfika szkoły etc. Czy jednak wystarczy rok wybitnej osobie aby poprawić wyniki edukacji młodzieży, która trwała 9 lat ;)) Uwaga podpowiadam: jedno wyklucza i zaprzecza drugiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Testy gimnazjalne a w Rablowie nie ma gimnazjum Albo coś mi się poplatalo i nie kumam Piszcie prościej Ale podoba mi się spojrzenie na sprawę tych co dostrzegają błędy wladzy i jej chamstwo "wietrzenie obory" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście sam siebie nazwałeś "prostak", w tej sytuacji dalsze tłumaczenie tego po co przywołanie zostały wpisy z lipca zeszłego roku jest zbędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostrzegasz przed groźną burzą?. Za puźno, burza już przeszła przez Wąwolnicę i zrobiła taką rozpierduchę jak żadna inna, na szczęście jest tymczasowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABBA zbaw nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Nawet w rodzeństwie jedno dziecko będzie wybitne i zrobi profesurę, drugie będzie przeciętne i nie skończy nawet studiów. Niestety nie wszyscy od Boga dostaliśmy po równo (co widać po niektórych komentarzach na tym forum). Co trzeba mieć w głowie aby uważać, że w ciągu roku można poziom nauczania szkoły wznieść na wyżyny lub go zrujnować. Prawdopodobnie wystarczy porównać świadectwa i wszystkie inne dotychczasowe egzaminy tego rocznika i poprzedniego i okaże się, że po prostu jeden rocznik był mocniejszy drugi słabszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że tak mało myślących jest w naszej osadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jest że są szkoły, które mają zawsze dobre wyniki z egzaminów i są takie które majamają zawsze słabe. Gimnazjum w Wąwolnicy nalezy do takich, gdzie wyniki są raz dobre raz zle. Czy to wina naszych dzieci? czy w jednym roku trafiają dzieci tylko lepsze w drugim tylko gorsze? Wojcie nie zrzucaj winy na dzieci i ich rodziców. Chociaż jak napisano na tym forum gorsze wyniki egzaminów mogą swiadczyc o wyśmienitej pracy i zarzadzaniu szkołą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie zrzuca na nikogo winy. Nie próbuj w prostacki sposób nastawiać jednych na drugich. Rozumiem że to co było dobrymi argumentami jeszcze rok temu dziś nie jest? Pytam retoryczne. Nie odpowiadaj. Wiem. Twoja racja jest twojsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co bylo dobrymi argumentami rok temu Wójcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co wypisywałaś rok temu na tym forum, a co zostało zacytowane wczoraj o 21:39 i 21:41.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele wspomagający oraz świetna Pani pedagog szkolna też nie pomogli w osiągnięciu lepszych wyników?  Szkoda 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mama mówiła: nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem. Co ma nauczyciel wspomagający oraz pedagog do wyników w szkole? Wiesz wybitna jednostko jaka rola jest nauczyciela wspomagającego i pedagoga? Wiem, na pewno wiesz. Przecież wszystko wiesz:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli dziecko ma przyznanego nauczyciela wspomagającego to oznacza, że dziecko z różnych przyczyn wymaga wsparcia. Nauczyciel wspomagający jest więc wsparciem dla tego konkretnego dziecka. Wytłumacz durniu (inaczej tego się nie da opisać) rodzicom tych dzieci, że szkoła źle robi wspomagając ich dzieci. Szkoda słów. Nie znacie granic w opluwaniu innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABBA na dyrektora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświata oświatą, ale kto podpowiedział wojtowi, zeby organizować Dni Wspólnicy w czwartą sobotę. W kosciele nabożeństwo, tłumy pielgrzymów - naszych gości, a w Rynku głośne śpiewy, nie zawsze uprzejme i cenzuralne krzyki i nawoływania, masa rozbitych butelek na ulicach. To nie jest dobry PR wójcie. Ciekawi mnie zdanie Proboszcza. Ja oceniam to negatywnie. Nie ten czas, nie to miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwie imprezy w jednym? pozdrawiamy wszystkich uczestników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem Adamem napisał:
Oświata oświatą, ale kto podpowiedział wojtowi, zeby organizować Dni Wspólnicy w czwartą sobotę. W kosciele nabożeństwo, tłumy pielgrzymów - naszych gości, a w Rynku głośne śpiewy, nie zawsze uprzejme i cenzuralne krzyki i nawoływania, masa rozbitych butelek na ulicach. To nie jest dobry PR wójcie. Ciekawi mnie zdanie Proboszcza. Ja oceniam to negatywnie. Nie ten czas, nie to miejsce.
 Jakoś tak się składa, że oprócz tradycyjnej czwartosobotniej mszy w Wąwolnicy, która wyklucza wszelkie inne imprezy w tej miejscowości, w ten weekend mamy także Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu n/. Wisłą oraz Dni Otwartych Drzwi w ODR w Końskowoli.  Wydaje mi się, że zamiast oczekiwanej frekwencji, Wójt osiągnie sukces polegający na tym, że mieszkańcy gminy wybiorą jedną z alternatywnych imprez, w związku z czym Dni Wąwolnicy mogą osiągnąć wymiar szczególny, gdyż poza organizatorami będzie tam niewielu uczestników. Lubi nasz Pancio elitarne imprezy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...